+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Rozvojové programy

  • Základný tréning komunikácie

Ak vychádzame z predpokladu, že v práci, alebo na obchodnom rokovaní hovoríme rovnakým jazykom, je zrejmé že by sme mali rozumieť tomu, o čom hovoríme. Prax však ukazuje, že nie vždy je to tak. Prečo ? Prečo si niekedy nerozumieme, prečo dochádza k rôznym interpretáciám a nedorozumeniam ? Je to v dôsledku nezvládnutej komunikácie. Tento tréning je zameraný na nácvik efektívnej komunikácie. Aj tí, čo boli presvedčení o svojej vhodnej komunikácii, ocenili význam tohto tréningu pre pracovný aj osobný život.
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Asertívne správanie

Súhlasili ste s niečím, s čím ste neboli vnútorne stotožnený a potom Vás to „zožieralo“ ? „Zvalcovali“ ste niekoho v diskusii a potom Vás mrzelo, že ste to mohli riešiť aj inak ? Tréning asertivity ponúka riešenia na tieto a iné nepríjemné situácie, kedy potrebujete prezentovať svoj názor a zároveň rešpektovať druhú stranu. Asertívne správanie je postoj, ktorý Vám zabezpečí zachovanie svojich práv, bez narušenia práv okolia.
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Zvládanie záťažových situácií, Riešenie konfliktov

Konflikt je prirodzenou súčasťou života, napriek tomu máme takmer vždy zlý pocit, keď sa ocitneme v konfliktnej situácii. Prečo je to tak ? Pretože riešime takéto situácie emocionálne. Chceme vyhrať...... To nie je vhodná cesta k zvládnutiu záťažových situácií. Tento tréning ponúka efektívne spôsoby zvládania záťažových situácií a konfliktov. Buďte tými, čo budú mať vo vypätých situáciách emócie pod kontrolou a budú nachádzať pragmatické riešenia.
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Mentálna odolnosť

Vrcholový športovci pracujú na svojej mentálnej odolnosti, ak chcú zvládnuť sústavný tlak na výkon a výsledky. V ešte zložitejšej situácii sú manažéri, pretože tlak na výkony a výsledky je enormný a nemôžete si povedať, že to je „len šport.....“ V biznise nejde o život (až na výnimky), ale ide o veľa. Čo robíte pre to, aby ste boli mentálne silnejší a úspešne zvládli všetky výzvy ktoré sú pred Vami .
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Ako dosahovať svoje predsavzatia

„Ľudia málokedy zlyhávajú, len sa prestávajú snažiť“, povedal Dan Millman, bývalý vrcholový gymnasta, tréner na Standfordskej univerzite, profesor na Oberline College. Určite máte svoje predsavzatia, výborné myšlienky ktoré môžu zlepšiť Váš biznis, alebo osobný život. Veľa z nich však zapadne prachom, ide postupne do stratena..... Prečo je to tak ? Prečo mnohé sľubné veci nedotiahneme do konca, pričom vieme, že by nám mohli priniesť úspech ? Urobte prvý krok. Absolvujte náš seminár a s pol ročným odstupom nám budete dávať referencie o realizácii myšlienok, dokončených projektoch, o Vašom úspechu!
Viac informácií v Katalógu.
 

  • ZMENA, zoznámte sa prosím !

Ako manažér sám často krát iniciujete zmeny, alebo ste ten, ktorý sa im musí v prvom rade prispôsobiť. V jednom aj druhom prípade prinášajú tieto udalosti zásadné zmeny v „zabehaných koľajach“. Všetci stojíme pred zmenami v práci a sme nútení sa s nimi vyrovnať. Schopnosť prispôsobiť sa zmenám a chápať ich ako nové príležitosti, je výzva dnešnej doby. Kto to zvládne, je o krok vpred. Byť o krok vpred je výhoda, ktorú dokážete zúročiť vo svojom biznise. Prostredníctvom tohto tréningu, Vás pozývame na dobrodružnú cestu objavovania nových možností, ktoré sa skrývajú za každou zmenou.
Viac informácií v Katalógu.

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com