+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Referencie

Ján Račko Head of Products Strategy and Developmen, DATALAN, a.s.

S Centrom rozvoja osobnosti sme absolvovali už niekoľko seminárov. Musím povedať, že sú to najlepšie semináre, aké som zažil. Vždy je to pre nás zážitok! Ich spôsob vedenia tréningu prináša zakaždým nový kyslík do nášho pracovného tímu. Deklarácia, že učenie je zábava, na školeniach Centra rozvoja osobnosti nadobúda reálnu podobu. Čo je však najdôležitejšie, vidím ako sa naši ľudia vďaka týmto tréningom zlepšujú, získavajú požadované zručnosti v komunikácii a prezentácii. Vďaka tomu si aktívne vytvárame biznis príležitosti, ktoré dokážeme úspešne realizovať.


Ján Vaculčiak, vedúci oddelenia zodpovedný za rozvoj technického zázemia a realizáciu IT riešení a služieb, DATALAN, a.s.

S Centrom rozvoja osobnosti, sme začali po predchadzajucej jednorázovej skúsenosti systematickú spoluprácu na rozvoji nášho tímu v roku 2011. S nastaveným programom v horizonte troch rokov, bude náš tím vysoko efektívny. K tomuto presvedčeniu ma vedie zmena v správaní sa našich ľudí, po absolvovaní prvého programového balíka zameraného na sebapoznanie. Oceňujem vysokú  profesionalitu lektora, neformálny prístup a schopnosť riešiť podstatu problematiky tak, aby pomohol účastníkom v ich profesionálnom rozvoji. Úvodný program ma presvedčil, že sme zvolili dobre, keď sme oslovili Centrum rozvoja osobnosti.


Jozef Klement, majiteľ firmy KLEMO, s.r.o.

Súčasné ekonomické podmienky určite nie sú jednoduché. Každú investíciu musíme pozorne zvažovať. Som rád, že rozhodnutie investovať do tréningu komunikácie so zákazníkom, so spoločnosťou Centrum rozvoja osobnosti, bola správna investícia. Musím oceniť ústretový a korektný prístup vedenia spoločnosti, smerom k našim potrebám a špecifikám. Prínos tréningu sa prejavil takmer okamžite. Zlepšila sa komunikácia so zákazníkmi, zamestnanci prvého kontaktu sa naučili zvládať problematické situácie, zlepšila sa podpora celého tímu. Výsledkom boli zvýšené tržby a spokojnosť zákazníkov.


Ing. Ľubomír Baran, výkonný riaditeľ ALUSTEEL, spol. s.r.o.

Sme firma, ktorá vytvára priestor pre profesionálny aj osobnostný rast svojich zamestnancov. Máme skúsenosti s niekoľkými vzdelávacími spoločnosťami. Školenia realizované Centrom rozvoja osobnosti, patria medzi najlepšie, aké naši zamestnanci absolvovali. Boli zamerané na komunikáciu a spoluprácu v kolektíve a obchodnú komunikáciu. Osobný prístup lektora, jeho skúsenosti, prehľad a spojenie problematiky s konkrétnymi životnými situáciami, vytvorili na školení mimoriadne žičlivú atmosféru. Ešte som nezažil, že by sa zamestnanci neponáhľali zo školenia domov. V tomto prípade to naozaj tak bolo. Školenia Centra rozvoja osobnosti, sú jednoznačným prínosom pre našu firmu.


Ing. Miroslav Smolka, majiteľ firmy G.P.S. Zvolen, spol. s.r.o.

Na základe referencií iných podnikateľov vybrali sme na základe prieskumu trhu Centrum rozvoja osobnosti vedené p. Bielikom  za účelom nadviazania spolupráce, nakoľko táto organizácia predstavuje tím schopných lektorov špecializovaných na rôzne problematiky a zručnosti. Naša firma mala možnosť absolvovať s jedným z nich komunikačný kurz pre všetkých zamestnancov a riadiacich pracovníkov. Cieľom bolo pomocou absolvovaných tréningov s netradičným a často zábavným prístupom nasmerovať vnútrofiremnú komunikáciu na konštruktívnu úroveň uvedomelým pochopením a precvičením nových poznatkov a postupným odbúravaním zaužívaných modelov správania, ktoré v minulosti bývali zdrojom napätí a konfliktov. Zároveň sme získali komunikačné technológie pre zvládnutie obchodného rozhovoru s klientmi rôznych generácií a mentálneho vybavenia, nakoľko ako geodetická firma často komunikujeme so zákazníkmi pri problémoch s pozemkami. Vďaka pracovníkom Centra rozvoja osobnosti podarilo sa nám zlepšiť techniku komunikácie a nasmerovať firmu k ďalšej prosperite a stabilite na trhu.

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com