+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Programy zvládania stresu

  • Prevencia syndrómu vyhorenia

Syndróm vyhorenia, problematika tak vzdialená a blízka zároveň. Vzdialená vtedy, keď vládzeme pracovať, darí sa nám a prekonávame sami seba. Blízka vtedy, keď nám dochádza energia, nápady neprichádzajú, cítime sa unavení a prichádzajú zdravotné problémy. Pri nedodržaní určitých zásad, k tomuto stavu smerujú takmer všetci tvrdo psychicky pracujúci ľudia. Naučte sa predchádzať syndrómu vyhorenia. Ocení to Váš zamestnávateľ, vaša rodina ale predovšetkým vy budete mať dobrý pocit z psychickej a telesnej kondície, ktorá Vám zabezpečí trvalý prísun energie nápadov a tým pádom aj prosperitu.
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Krotitelia stresov

Zvládanie stresu sa stalo témou týchto dní. Práce je stále viac a viac, tlak na termíny a kvalitu sa stupňuje. Popri tom máte svoje osobné túžby a súkromný život. Ako to všetko zvládnuť a „byť v pohode?“ Stres sa stáva jednou z primárnych príčin mnohých zdravotných problémov. O psychických ťažkostiach ani nehovoriac. Naučte sa zručnostiam ako zvládať stres. V súčasných podmienkach je to rovnako nevyhnutné ako ovládať prácu na počítači.
Viac informácií v Katalógu.
 

  • Tréningový systém emWawe PC – Zvládanie stresu

Patentovaný systém emWave PC je navrhnutý tak, aby Vám pomohol odstrániť stres a zvýšiť výkon vo všetkých oblastiach Vášho života. Výskum ukázal, že stres a všetky druhy emócií sa odrážajú na rytme nášho srdca. emWave PC vypočítava a zobrazuje krivku Vášho srdcového rytmu snímaním Vášho tepu z ucha prostredníctvom elektronického senzoru. Ten sníma zrýchlenie a spomalenie Vášho tepu a analyzuje vzorce týchto zmien. Pravidelným používaním emWave PC si zlepšíte emocionálnu rovnováhu, pocit pohody a jasnosť úsudku. Prostredníctvom emWave PC, budete môcť tieto zmeny pozorovať v reálnom čase.
Viac informácií v Katalógu.

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com