+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Obchodné zručnosti

  • Prezentačné zručnosti

Tréning prezentačných zručnosti je jedným z najžiadanejších tréningov. Prezentáciou sa prihovárate k svojim obchodným partnerom, zákazníkom, potencionálnym zákazníkom. Akým spôsobom budú Vaši ľudia prezentovať, tak sa bude odvíjať ďalšia spolupráca. Na trhu sa pohybuje stále veľa „samorastov“ učiacich sa na vlastných chybách. Dajte im šancu napredovať efektívne. Odrazí sa to na Vašom profite.
Viac informácií v Katalógu
 

  • Obchodná komunikácia

V obchodnej komunikácii sa máme stále čo učiť. Je to tým, že spôsob nášho vnímania a myslenia podlieha určitým zmenám vplyvom vývoja okolo nás. Na tieto zmeny je potrebné reagovať aj v obchodnej komunikácii. Pozor, nie vždy platí to, čo platilo pred piatimi rokmi. Zúčastnite sa tréningu, ktorý reflektuje súčasné trendy a potreby.
Viac informácií v Katalógu
 

  • Starostlivosť o zákazník

Je dôležité zákazníka nielen získať, ale aj udržať si ho. V súčasnom konkurenčnom prostredí si vytvárate výhodu, ak udržiavate kontakt so svojimi zákazníkmi/klientmi. Ak s nimi komunikujete, prinášate nové inšpirácie, ak im dokážete dať najavo, že sú pre Vás dôležití. To sú atribúty, ktoré v prípade úspešného zvládnutia nasmerujú zákazníkov k Vám a nie ku konkurencii.
Viac informácií v Katalógu

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com