+421 911 300 419 centrum@centrum-rozvoja.sk Šport Biznis Verejnosť Biznis
Menu
Snímače
Novinky
Nový web nášho športového mentálneho kouča Petra Bielika je na svete! Pozrite si možnosti spolupráce so športovým mentálnym koučom. Vydajte sa na cestu budovania ...
Power Motivations Rutinné postupy, priemerné výkony, absencia nadšenia. Pýtate sa, čo s tým? Juraj ...
Športový kouč v biznise Viete, že 84 % úspešných manažérov, malo športovú minulosť, ktorú v ...
Zistite svoj psychický potenciál - Otestujte sa cez náš web! Centrum rozvoja osobnosti  v spolupráci s českou firmou DAP Services, prichádza s účinnou a ...Manažérske zručnosti

  • Koučing

Máte pocit, že doterajšie metódy riadenia prestávajú byť účinné, výkonnosť a produktivita nerastie podľa Vašich predstáv ? To, čo doteraz zaberalo nepomáha a máte pocit, že vaši ľudia zapadli do stereotypu? Chcete to zmeniť a neviete ako na to ? V tom prípade seminár o koučingu je určený práve pre Vás.
Viac informácii v Katalógu
 

  • Riadenie a motivácia ľudí

Základné princípy účinného vedenia spolupracovníkov a podriadených, majú stále svoje dôležité a opodstatnené miesto v práci manažéra. Ak vedúci pracovník neabsolvoval túto „manažérsku klasiku“, teraz je príležitosť urobiť to!
Viac informácii v Katalógu
 

  • Porada ako efektívny nástroj tímovej spolupráce

Všetci vieme, že porady sú dôležitým nástrojom firemnej komunikácie. Napriek tomu mnohí účastníci porád odchádzajú znechutení a frustrovaní s pocitom, že nevyriešili to, čo chceli. Neváhajte a absolvujte tento seminár. Pracovná porada si zaslúži Vašu pozornosť a špeciálnu prípravu. Potom naozaj oceníte jej význam!
Viac informácii v Katalógu
 

  • Time management

Poznáte tú situáciu, že prídete do práce s plánom čo všetko spravíte. Na konci dňa však zistíte, že ste zo svojho plánu zrealizovali „slabú tretinu“. Úlohy, ktoré ste riešili, však boli všetky súrne a dôležité..... A takto to ide stále. Človek je z toho nervózny, začne zabúdať, robiť chyby. Skúste absolvovať seminár Time manažmentu. Negarantujeme menej práce, ale lepší systém v riešení úloh, podstatne menej nervozity , chýb a efektivitu práce.
Viac informácii v Katalógu
 

  • Leadership

V našich zemepisných šírkach nemáme dobré skúsenosti s „vodcami“. Nechajme však politiku na pokoji a uvedomme si, že v biznise za každým úspechom stál leader, ktorý dokázal nadchnúť ľudí okolo seba pre svoje myšlienky. Leader šiel príkladom ako dosiahnuť úspech a krok za krokom efektívne viedol ľudí k stanoveným cieľom. Rodíme sa lídrom, alebo sa ním môžeme stať ? Sme presvedčení, že sa môžete stať lídrami, aj pomocou tohto seminára.
Viac informácii v Katalógu
 

  • Tímová spolupráca – Teambuilding

Ako z pracovnej skupiny urobiť efektívne fungujúci tím, ktorý rozvinie potenciál jednotlivcov, celej skupiny a dosiahne svoj cieľ ? To určite nie je jednoduché. Nie vždy môžeme pracovnú skupinu označiť ako tím, hoci by sme veľmi chceli, aby tak „fungovali“. Čo pre to treba spraviť? Doprajte svojim ľuďom zúčastniť sa tohto seminára a zažiť si pocit prežitia „team spirit“, ktorý dokážu preniesť aj do práce. Dôležité upozornenie – seminár je obohatený o skúsenosti športových koučov !
Viac informácii v Katalógu
 

  • Firemná kultúra

Firemná kultúra nie je len vecou vedenia firmy, ale každého jej zamestnanca. Každý človek sa svojim spôsobom práce a správaním podieľa na vytváraní firemnej kultúry. Priaznivý firemný GOODWILL, by mal byť na popredných miestach záujmu kompetentných manažérov. Je to investícia, ktorá priťahuje kvalitných zamestnancov a zároveň potencionálnych obchodných partnerov a klientov.
Viac informácii v Katalógu
 

  • Biznis protokol

Byť autentický v obchodnom rokovaní a na spoločensko-obchodnom podujatí je sympatické. Ak však v dôsledku autentickosti „vyrobíte“ faux paux nie je to sympatické a už vôbec nie príjemné. Je dôležité poznať základy protokolu a orientovať sa v spleti obchodno-spoločenských pravidiel. Získate plus body u partnerov a vytvoríte si potrebnú istotu pre konverzáciu, na ktorej skutočne záleží.
Viac informácii v Katalógu
 

  • Koučing manažérov

Od manažérov sa očakáva vysoká výkonnosť, dosahovanie cieľov, vodcovské a organizačné schopnosti. Ľudia, ktorých manažéri riadia sú rôzni, úlohy stále náročnejšie a času stále menej a menej ...... Aj manažér je len človek. Repertoár jeho zručností a vnútornej energie nie je nevyčerpateľný. Ponúkame Vám podporu vo forme individuálneho koučingu.
Viac informácii v Katalógu

Naša adresa:

Tehelná 4 960 01 Zvolen
Ružová dolina 6, Bratislava

Elektronický kontakt:

tel. číslo:+421 911 300 419
e-mail: peter.bielik@centrum-rozvoja.sk

Sociálne siete:

www.centrum-rozvoja.sk © 2011 Kod: Webworks24.cz Design: Designcriminal.com